Koçluk Merkezi İzmir

Koçlar geliştirilmiş olan empatik dinleme yeteneği ile şartsız ve tarafsız olarak dinler ve danışanının ulaşmak istediği yolda, danışan ile birlikte yolculuk ederler. Koçluk, bir başka açıdan da insanların mevcut yaşamlarında daha iyi yapmak istedikleri alanları belirleyip burada ulaşmak istedikleri hedeflerine odaklanmak, bulunulan nokta ile ulaşılmak istenen nokta arasında alınması gereken yolda birlikte hareket etmektir. Kişilere özel çözümler sunarak, kişisel gelişimle insan hayatında değişimleri meydana getirmeye yardımcı olur.

"Çözüm sizsiniz" düsturu ile hareket ederek; başarabilme gücünüzün varlığına inanır ve bu gücü nasıl kullanabileceğiniz öğrenmenize yardımcı olur. İyi bir strateji ustası olmanız ve kısa yoldan çözüm yolunu bulmanıza yardımcı olur. Farkındalığımızı geliştirir. Geçmişe değil, geleceğe yönelik eylemleri düşünmenize, geçmişte yaşamaktan kurtulmanıza yardımcı olur. Varsayımlar, ön yargılar ve sınırlı inançları aşıp geniş bir vizyon yaratmanıza yardımcı olur.

Koçluk uygulayan kurumlar, çalışanlarının vizyonları ile organizasyonun vizyonu arasındaki uyumu sağlar ve bireysel performanslarını artırarak kurumsal hedeflerine kolaylıkla ulaşırlar. Koçluk sisteminin kurulması ve koçluk ortamının yaratılması için önce kurumlarla bir dizi görüşme yapılmaktadır. Görüşmelerin sonunda, koçluk ortamının yaratılması için gerekli fiziki ve beşeri alt yapı oluşturulmaktadır.

Koçluğun özü yaratıcı olmak ve çözüm seçeneklerini arttırmaktır. Akıl verme ya da yönlendirme yapmak gibi yöntemler içermez. Kişi zaten kendi ihtiyacı olan bilgi ve yeteneğe sahiptir. Koçluk ancak bunların farkına varılmasını ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayarak kişinin işini kolaylaştırır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Koçluk
 
K
oçluk Eğitimi
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir koçluk - koçluk izmir - koçluk eğitimi izmir - izmir koçluk eğitimi -

Yorumlar