İzmir Koçluk Merkezleri

Koçluk yoluyla kendinizi kendi hayatınıza adamanızı sağlar; hayatınızın her alanı içerisinde daha fazla denge, yaşam sevinci, samimiyet, enerji, maddi bolluk, konsantrasyon ve hareket kazanmanıza yardımcı oluruz. Koçluk, başarılı ve yüksek potansiyele sahip bireylerin ve kurumların sıra dışı hayatlar yaşamak amacıyla kullandığı araçlardan biri haline hızlı bir şekilde gelmekte. Bu kadar hızlı bir şekilde yayılmasının sebebi, kısa zamanda etkin sonuçlar elde etmesidir. Koç, danışanına üç ana düzeyde destek olur:

Hedeflerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemesi, karşısına çıkan fırsatları etkin biçimde değerlendirmesi, karşılan sorunların çözülmesi, Bunlar gerçekleştirilirken danışanın başka olay ve durumlara da taşınabilecek yeni davranış ve düşünme yöntemleri öğrenmesi, Aynı zamanda da danışanın "öğrenmeyi öğrenmesi": Koçluk ilişkisi bittikten sonra da danışanın karşılaştığı durumlardan faydalanırken öğrenmeyi de yetkinliğini geliştirmeye devam etmesi. Koçunuz olarak, ben: Gerçekten ulaşmayı arzu ettiğiniz hedefleri belirlemeniz için sizi cesaretlendireceğim Kendi başınıza şimdiye kadar yaptığınızdan çok daha fazlasını yapmanızı talep edeceğim Daha çabuk sonuçlar elde edebilmeniz için odaklanma sürecinize yardımcı olacağım Size daha fazlasını elde etmeniz için gerekli araçları, desteği ve yapıyı sağlayacağım. Kim bir Koçla çalışır? Hayatımda iyiye yönde bir değişiklik yapmak, tam potansiyelini hayata geçirmek isteyen ve bunun için çalışmaya, risk almaya hazır her birey. Girişimciler, iş sahipleri, profesyoneller, ve değişim sürecindeki insanlar ile, gelişime açık şirketler çoğu zaman bir Koçla birlikte çalışırlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Koçluk
 
K
oçluk Eğitimi
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - koçluk - koçluk eğitimleri - izmir koçluk eğitimleri - izmir koçluk -

Yorumlar