İzmir Koçluk Eğitimleri

İZMİR KOÇLUK EĞİTİMLERİ “Coach” Fransızca kökenli bir sözcüktür. Anlamı insanları bir yerden diğerine taşıyan araç, araba’ dır. 1840’ larda özel öğretmenler için kullanılırdı. 1889 ve sonrasında ise sporcuları eğiten kişiler için kullanılmaya başlandı. Kendi liderlik tarzını oluşturma anlamında ise 1985 yıllarında Dr. Dick Borough tarafından kullanıldı. Daha sonralarda giderek popülaritesi arttı ve koçluk okulları bile açıldı. Şu an 30 ülkede yaklaşık 7000 üye bu alanda çalışmaktadır. Böylesine hızlı yayılmasının nedeni, kısa zamanda çok etkili sonuçlar elde etmesidir. Koçluk, koç ve danışanı arasında oluşturulan profesyonel bir paylaşım sürecidir.

Koçluk eğitimleri , koçluğun temel yaklaşımlarını, prensiplerini kapsamakta ve koçluk deneyimi kazandırarak kişilerin istedikleri alanda 'Koçluk' yapmalarına olanak tanımaktadır. Koçluk eğitimi alan bireyler, güçlü kendi performansları farkına vararak daha etkin problem çözme becerileri kazanan bireyler içsel farkındalık yolculukları kendilerine bir zafer ortaya çıkarıyor ve kendi performanslarını artırmayı sağlıyor. Hayatta gerçekte ne istediğini ortaya çıkartarak, hedef belirlemesini sağlar. Yol haritaları oluşturarak bireyin hedefi doğrultusunda harekete geçmesini sağlar.Ayrıca koçluk eğitimi alan kişiler, edindiği farklı düşünme tarzı,çözüm odaklı yaklaşım ve becerilerle fark yaratarak, öncelikle yakın çevresinde,ailesinde,işyerinde, yaşam kalitesini yükseltirler.

İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL bünyesinde düzenlenen koçluk eğitimleri şunlardır:

© Yaşam Koçluğu

© Yönetici Koçluğu

© Kurumsal Koçluğu

© Kariyer Koçluğu

© İlişkiler Koçluğu

© Ebeveyn Koçluğu

© Öğrenci Koçluğu

© Aile Koçluğu

© Satış Koçluğu

© Sağlık Koçluğu

© Çocuklar ve Gençler için Koçluk

Ayrıca İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL Koçluk Yetiştirme Eğitimleri İle Sizleri Farklı Bir Mesleğin Kapılarınız da Açıyor.

© Yaşam Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Yönetici Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Kurumsal Koç Yetiştirme Eğitimi

© Kariyer Koçu Yetiştirme Eğitimi

© İlişkiler Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Ebeveyn Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Öğrenci Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Aile Koçu Yetiştirme Eğitimi

© Satış Koçu Yetişme Eğitimi

© Sağlık Koçu Yetişme Eğitimi

İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL, koçluk eğitimlerini KURUMSAL VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI( YAZAR) CEMAL KONDU İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL, bünyesindeki Koçluk EĞİTİMLERİ BİREYLERİN hayatının nasıl daha etkin ve etkileşimli olabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle KİŞİSEL GELİŞİM dünyasında bütünsel yaklaşımını Çalışmalarımıza yansıtmaktayız..

İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL tarafından hayatın aktörlerinden olan “bireyleri” konu alan bir proje geliştirildi. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanıyor bu projede. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı ( Yazar) Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Sertifikalı Koçluk Eğitimleri

Koçluk Becerileri

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - koçluk - koçluk eğitimleri.koçluk merkezi - izmir koçluk eğitimi - izmir koçluk merkezi -

Yorumlar