Koçluk Eğitimi Nedir?

Koçluk eğitimi ile kendi hayatınızı nasıl yöneteceğinizi öğretmeye davet eder; yaşamınızda ilerlemenizi engelleyen bariyerlerinizi kaldırmanızı, ilerlemenizi ve kazanmanızı öğretir, ardından da sizin uygulamanızı bekler. Değişimin en zor yanlarından biri alışkın olduğumuz, rahat ettiğimiz bölgenin dışına çıkmaktır. Bilinmeyen ve belirsizlikleri olan, yeni bir alana adım atmaktır. İşte koçluk sizin istediğiniz yöndeki değişiminiz için gerekli olan kapıların anahtarını size verir.
Koçluk Eğitimi ile bireylerin kendi yetkinlikleri konusunda bilinçlenmeleri, eyleme geçmeleri için cesaretlenmeleri ve hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları programın oluşturulmasını hedefler. Koçluk alan kişi kendi ilişki ve iletişim kalıplarını ve bunlara eşlik eden değer, misyon ve vizyonlarını belirlerler. Hedefe ulaşmak için bir program ve bu programın gerçekleşmesi için bir hedef haritası çizilir.

Koçluk Eğitimi ile Kazanımlarınız;

•    Kendini tanıma "Ben kimim?"

•    İş, özel, sosyal yaşamdan keyif alma ve dengeli yaşama

•    Hayat kalitesini arttırmak için neler yapabileceğini kişiye sunmak

•    Liderlik becerilerini geliştirmek

•    Duygusal zeka yetkinliklerini arttırmak

•    Hedeflerine gitme yolunda kendi engellerini aşabilme kabiliyeti kazandırma

•    Kendi kendini motive edebilmek

•    Farkındalık oluşturmak

•    Performansı arttırmak

•    Hedeflere ulaşmak

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Bursa’daki Koçluk eğitimlerimiz   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Bursa Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz  0(252) 213 00 98 yada  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Burdur’daki  Koçluk eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk becerilerini geliştirme - koçluk görüşmesi - liderlik ve koçluk - koçluk nedir - koçluk ve mentorluk - koçluk becerileri ppt - koçluk becerileri eğitimi - koçluk eğitimi -

Yorumlar